برو به محتوا رفتن به پاورقی

ریسندگی

یکی از اصلی ترین  و اساسی ترین رکن یک مجتمع تولیدی پوشاک قسمت ریسندگی می باشد که گروه نیک ریس سعی کرده است با خرید ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا از کشورهای آلمان و سوئیس ، مجموعه ای از ماشین آلات نیمه و تمام اتوماتیک از شرکت های زینسر ،اشلافهورث و ریتر را دارا باشد.

مورد مهم مسئله تعمیر و نگهداری (PM)  ماشین آلات نامبرده شده فوق می باشد که این مهم نیز در سایه توجه هیئت مدیره به بهترین حالت ممکن انجام می گردد.   

تهیه مواد اولیه مرغوب و با کیفیت مناسب برای استفاده در واحد ریسندگی یکی از ارکان اساسی می باشد که شرکت نیک ریس با ایجاد واحد بازرگانی و تحقیق مواد اولیه ،گام بسیار بزرگی در تهیه خوراک واحد ریسندگی خود برداشته و پنبه ایی را خریداری می نماید که پاسخگوی نیاز بازار با کیفیت باشد در ضمن این واحد با ایجاد آزمایشگاه مدرن و با امکانات و تکنولوژی روز دنیا در هنگام خرید مواد اولیه،کیفیت مطلوب خود بررسی می نماید.

واحد ریسندگی با تولید نخهای رینگ شانه و کامپکت و همچنین تولید نخ های مخلوط با الیاف پنبه ،ویسکوز ،بامبو ،مودال ،اکریلیک ،پلی استر و پشم شتر و … گام بسیار بزرگی دراین عرصه برداشته است همچنین این واحد تولیدی ،تولید نخ های ملانژ رنگی صد در صد پنبه ای و نخ های افکت دار در طرح های متنوع و نخ های رنگی رینبو در رنج نمره های 10تا 50 و 60 و حتی 80 و … را در برنامه خود دارد.

ساخت محصولات در صنعت نساجی با عشق و توجه به جزئیات.

دفتر مرکزی

– تهران میدان آرژانتین خیابان عماد مغنیه پلاک 9

تلفن : 

02188772060

02188772061

02188772062

info@Nikriss.com

©تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت نیک ریس زنجان محفوظ است 

برو به بالا